Naudi suve aerulaudadel!

Tule ja rendi aerulaud Emajõel sõitmiseks, mängi sõpradega Anne kanalil SUP polo, võta osa meie vahvatest rühmatreeningutest või matkadest Lõuna-Eesti jõgedel!
Või pakkuge seda kõike oma ürituste raames.

Aerulaud.ee korraldab Tartus ja Lõuna-Eestis matku, treeninguid ning rendib aerulaudu ja SUP polo väljakut. Meie eesmärgiks on pakkuda inimestele põnevaid ning uudseid elamusi läbi suvise tegevuse, olgu selleks siis mõnus tunnine aerulauatamine sõbraga, polo mäng sõpruskonnaga või treening, millega saad end vormis hoida.

Viimased uudised

Ei tea, mida aerulauga teha? Pakume omalt poolt mõned tegevused välja.
  • Ei leia mõnusat liivaranda? Vii oma päevitamine vee peale aerulaual!
  • Vürtsita poissmeeste pidu/tüdrukute õhtut vallatute ülesannetega aerulaual
  • Korralda sõpradega võidusõit aerulaudadel (võitja ostab kinopiletid)
  • Võta aeg maha ning tee meeltrahustav joogatund avastamata metsajärve vaikuses
  • Võta kallim kaasa ning aerutage koos päikeseloojangusse
Tagasiside :)

Väike meenutus ja ootus suvekuudele.
Augustikuus mõtlesime koos töökaaslasega, et oleks ju lahe proovida midagi uut. Avastasime aerulaua treeningud Tartus Anne kanalil.
Esimest korda sai suure südamepõksumisega kohale mindud. Minu pulss oli ilmselgelt kõrgem juba sellepärast, et vaatamata ujumisoskusele on mul lapsepõlvest kaasas hirm hüpata vette, sukelduda ja muidu ootamatult vette sattuda. Sain selga päästevesti ja enda hirmude vastu lasin fantaasial lennata, kuidas kork vees pinnale hüppab. Esimene trenn algas põlvili laual ja Markeli sõnade peale, et trenni lõpuks seisate laual, tuli naer peale ja tundus võimatu aga 10 minuti pärast laual seistes tundus juba kõik võimalik. Kaks tundi laual ja ma olin lummatud. Järgmine päev olid lihased haiged, aga tunne oli uhke. Teist korda laual olles muutusin „ülbeks“ ja kukkusin ka vette, mis lõi adrenaliini üles, kuid kaotas hirmu vette kukkumise ees. Liikusime treeningutega Anne kanalilt ka Emajõele. Kui te ei ole mööda Emajõge aerutanud, siis te ei tea seda, kui eriline on jõelt linna vaadata ja sildade alt läbi liuelda.
Ootan juba kuna ilm ja vesi soojemaks läheb, et uuesti aerulaual seista ja seda kõike nautida.

Annika


Sattusin trenni täiesti juhuslikult tuttava kutsel. Aga armastus selle spordi vastu tekkis kohe. Paremat suveharrastust on raske
leida - vee peal (vahel ka all) ja vabas õhus. Mõnus üldfüüsiline ja tasakaalu trenn. Ja SUP-polo trenni ajal oli hasart ja mängulust nii suur, et lõpuvilet kuuldes oli alati pettumus suur.

Kaia

Anna meilegi teada, mida põnevat oled meiega koos kogenud ;)

Email again:

Toredad partnerid:

 
 
 


info@aerulaud.ee +372  53 555 122